facebook
AKTUALNOŚCI
 3 
  Z satysfakcją pragniemy poinformować, że skansen został umieszczony na Szlaku Architektury Drewnianej w Małopolsce – www.drewniana.malopolska.pl więcej informacji »
Nowe perspektywy skansenu
Dzięki wspaniałomyślnej decyzji naszych najbliższych sąsiadów – Marka Wątroby i Jego mamy Emilii skansen zyskał  nową przestrzeń do dalszego rozwoju.  
Wizyta w Zagrodzie Guciów
Efektem naszego udziału w zjeździe właścicieli prywatnych muzeów i skansenów w Kuligowie było między innymi poznanie niezwykłej osoby jaką jest Stanisław Jachymek, który sam przedstawia się jako Stach z Guci...

Święty Fiakriusz czuwa nad ogrodami skansenu
W ostatnich dniach plenerowa ekspozycja skansenu wzbogaciła się o kapliczkę z figurą św. Fiakriusza – patrona ogrodników. Barbara Jędrzejek zyskała tym samym wyjątkowe wsparcie w staraniach o zapewnienie coraz piękniejszego otoczenia dla zabytkowych budowli.
I Ogólnopolski Zjazd Kolekcjonerów Kultury Wsi i Małych Miast
W dniach 21-22 września 2013 r. na zaproszenie Instytutu Etnologii i Antropologii Kulturowej Uniwersytetu Warszawskiego, Fundacji Dziedzictwo Nadbużańskie, Oddziału Mazowieckiego Stowarzyszenia Konserwatorów Zabytków oraz Lokalnej Grupy Rybackie...

 3 
strona główna dodaj do ulubionych mapa strony do góry
© 2012 - 2024 SkansenLaskowa.pl - All rights reserved - Wszystkie prawa zastrzeżone - polityka plików cookies
Przeglądano razy.
projektowanie stron